легкая палатка для двоих

Палатка – “кабріолет”

| Без рубрики, Корисне

ЧОМУ СТУДІЯ SEVENGEAR ВИРОБЛЯЄ НАМЕТИ ЯКІ ПОТРЕБУЮТЬ ДАХУ?

Практично будь-який багатоденний похід не обходиться без пончо-тенту. Це спорядження стало атрибутом легкохода, хоча воно давно завоювало серця походників, тільки зараз пончо-тент став настільки популярним. Але багато туристів до цих пір не люблять дощові пончо, мовляв воно бовтається (?), Вітрило на вітрі (?), Некрасиво на фото (?), Поганий з нього намет (?), Навіщо мені пончо, якщо я і так беру штормову куртку . Половину з цього списку вирішує пояс-резинка для пончо. Намет з пончо-тенту незвичайний, аскетичний, вимагає навичок в установці і іноді фантазії. Зате воні добре справляється з дощем, мало важить, і багатофункціональний, і іноді цього достатньо. Але тент є тент, а легкохідна палатка – справа інша.

Але ми не будемо доводити правильність використання пончо-тентів, якісь лайфхаки по установці, або наводити аргументи на його користь. У цій статті ми просто розповімо про намети серії TwinPeaks / Cloud / Teppee.

Наш модельний ряд наметів виконаний якось незвично. Дах палатки – це тент-пончо. Такий вибір ми зробили для розширення сфери використання спорядження. З’ємний дах намету може лежати далеко в рюкзаку поки ви вночі милуєтеся зірками. Ви можете використовувати будь-який сучасний пончо-тент з розмірами 260х140 (приблизно). У наметах відсутній каркас. В побудові наметів використовуються трекпалкі, секційні сегменти заввишки 125 см, або просто відтяжки на найближче дерево.

Водонепроникність наметів і захист від вітру досягнута використанням непромокаючої тканини в тактично важливих місцях. Навіть у сильний вітер краплі дощу не потраплять всередину намету. Підлогове покриття орієнтоване силіконом всередину намету, для збереження його цілісності.

Модель Teeppee виконана в формі полупіради. Розрахована на одну людину. Великі двері відкриваються блискавкою під дощової планкою, є можливість зафіксувати половинки для більшої зручності або стійкості до вітру. Форма трикутника є найстійкішою геометричною фігурою, а це значить що вона прекрасно тримає вітер.

Модель twinPeaks має розміри 220 х 120 х 100 см, що дає можливість розміститися вдвох всередині намету. Кожна «дверка» підв’язується до намету і залишає відкритий вхід, для більшої вентиляції і відчуття відкритості. Вхід продубльований москітною сіктою. Стельовий простір так само виконано з москітної сітки. TwinPeaks добре вміщує двох людей і залишається місце для речей і рюкзаків.

 

Модель TwinPeaks виконана за новим дизайном. Мають великий житловий простір і похилий дах.