Технологія doubleWall

| Корисне

Технологія doubleWall застосовується на всіх рюкзаках лайт серії виробництва sevengear.

Всім туристам давно відома тканина з технологією ріп-стоп. Це нововведення дозволило знизити вагу тканини практично в на третину без втрат опору на розрив. Власне назва ріп-стоп і пішло від опору до розриву. Через синусоідальний опір до розриву вона легше гасить навантаження. Ріп-стопи – це ціла ніша тканин комбінованого переплетення, в структурі якого використана зміцнена армована нитка. Армована нитка, як правило, виготовляється з поліестеру або нейлону. У перших тканинах подібного типу нитки посилення вельми помітні. У більш сучасних зразках таке посилення видно менше.

Як і всякий ново-технологічний матеріал, тканина ріп-стоп знайшла безліч застосувань, де потрібні міцність і полегшений матеріал. Техніка ріп-стоп використовується у виробах, які потребують великої довговічності, наприклад, у виробництві бойового обмундирування, захисного одягу для пожежників, спортивного одягу, рюкзаків, дорожніх сумок і т.д.

Армуючий каркас тканини складається з перпендикулярних ниток. Це говорить про те що тканина відмінно тримає розтягнення вздовж і поперек, але піддається діагональному навантаженню і, як наслідок-деформації. Вирішення цього завдання знайшли в додатковій каркасній нитці, яка вплітається зі зміщенням по діагоналі. Це дозволило підвищити діагональне опір майже на 70% від початкового. Текстура тканини стала схожа на перехресні квадрати.

Технологія doubleWall полягає у використанні двох тканин ріп-стоп, армуючі нитки яких розташовані під кутом 45 градусів. Це дає можливість максимально погасити діагональне навантаження на виріб. З огляду на те, що це все таки дві тканини, двошарова конструкція, ми збільшуємо опірність кожної тканини, вони як би допомагають одна одній тримати навантаження. А оскільки тиск направлено з рюкзака назовні- сила притискає тканини одну до одної, PU напилення на тканинах сильно підвищує зчеплення між тканинами, що позитивно позначається на силовий стійкості виробу.

Технологія doubleWall застосовується на всіх рюкзаках лайт серії виробництва sevengear. До застосування такої конструкції підштовхнула притча про силу згуртування. Коротко це звучало так: “Одну стрілу легко зламати, але спробуй зламати сім стріл!”. Індіанська мудрість підштовхнула до створення конструкції doubleWall в рюкзаках sevengear (китайська притча, і ще багато-багато народів розуміли цей принцип)