img_20180430_114630_hdr

тур Карпатами з досвідченим гідом

| Корисне

Кожний раз продивляючись фотографії Карпат виникає бажання вирушити в цю ж мить у ту місцину, відчути ту висоту чи туман. А таких фотографій безліч в стрічці соц.мереж, в журналах, на вивісках туристичних магазинів та ін.photo5398066046558123487

Вирушити та відчути, пережити та запам’ятати може і хочеться, але до тих пір поки не виникає питання “куди” поїхати та “що” подивитись. А ще важливо “коли” поїхати, бо сезон багато вирішує. Наприклад водоспади найбільш повноводні навесні, червона рута квітне в червні, а букові ліси жовтіють…,- це лише маленька частка тих моментів, які розкаже та, найголовніше, покаже досвідчений гід регіоном. До того ж треба і підготуватись по спорядженню та по продуктах. Починаючим туристам буде тяжкувато правильно підібрати спорядження та розрахувати кухню, і висока ймовірність помилитись та шкодувати про це – будучи вже в самих горах.

Тому радимо скористуватись послугами гіда та провідника Карпатами: Дмітрій Чурілов 093 1562731, інстаграм для звязку та ознайомлення @adven.chur

Декілька слів від гіда:

“Привіт, мене звати Дмитро, але можете називати мене Карпатським Чугайстром. Чому?…Ну сідай, подорожній, розповім.

Як і всі карпатські чуги, я з дитинства топчу горби, і одними з перших були мохи горганських хребтів і їхніми греготами – тільки там можна відчути себе дикуном, розпалюючи багаття серед високих і темних смерек, які випромінюють енергію лісу. Деякі стежки я розкрию вам.

photo5398066046558123486Десь там над Яремчем височіє хребет Явірник-Горган на якому, як кажуть інші чуги, найбільші горганські камні, а на полонах розкидані лісні будиночки, однак хребет пропускає лише досвідчених авантюристів, які готові провести в горах 2 дні і пройти 3,5 км по каменюках.

Наступне місце енергії можна зловити тільки певну пору року, воно відкривається лише у червні, коли червоніе рододендрон (у народі відомий як “червона рута”), який розпилює свій ніжний запах на весь Чорногірський хребет, з найбільшою кількістю в районі Піп Івана Чорногірського.

photo5398066046558123488

Стежка, яка найбільше припала моєму серцю, починає свій маршрут з Дземброні і веде через Піп Іван – Менчул – високогірне озеро Бребенескул, де можна стати табором, провести сонце на Гутині і заснути під звуки води. Наступної днини можна прогулятись повз гострі хребці г.Шпиці і г.Ребра, і спуститись до озера Несамовите, яке побоюються навіть чуги. Там можна провести ще одну магічну ніч, або ж зійти в Заросляк, якщо звісно хватить духу. Бо протоптати траба близько 30 км. за 2-3 дні.

Чугайстри обожнюють осінні букові ліси, бо тільки в них можна закопатись в листя і зненацька зловити мавку, тай жовтий колір личить їм до бороди. Знаю я одну стежку, поглинуту осінніми жовтогарячими барвами – відкривається вона лише в жовтневу пору, потрапити туди можна з села Воловець. Стежка проходить повз три самотні сосни, які знаменують початок підйому на Боржавський хребет. Боржава вважається найдовшою полониною Закарпаття, прогугайструвати прийдеться 50 км і 3 дні.

Я вважаю, що від походів треба отримувати максимальний спектр емоцій, а для цього потрібно пройтись не тільки по втоптаній туристами стежці, а і хащами, бродами, під зливою, пекучим сонцем і нічним небом, – і тільки тоді подорож переросте в справжню едвенчуру.”

Якщо зацікавило тебе пройтись по магічним стежкам Карпат, з неймовірним краєвидом та досвідченим гідом – звернись до Дмитра.photo5398066046558123485

  • Загальний відділ

    Відпочивали у Карпатах колективом 2-3 жовтня 2022 року.
    Рекомендую прислуховуватися до порад Дмитра стосовно прокладання маршруту.
    Веселий, позитивний з колоритним почуттям гумору.
    Не залишить на самоті з проблемами, готовий завжди прийти на допомогу!
    Завдяки йому наша подорож в Карпати залишиться незабутньою !!!
    Дякуємо Вам Дмитре та рекомендуємо всім туристам!